My Favorite Movies
| rapidfire56's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
AVP - Alien Vs. Predator 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 3 |
Alien 1979, R) |
|
| 4 |
Aliens 1986, R) |
|
| 5 |
Alien3 1992, R) |
|
| 6 |
Princess Mononoke (Mononoke-hime) 1999, PG-13) |
|
| 7 |
Signs 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Kaze no tani no Naushika (Nausicaa of the Valley of the Wind) (Warriors of the Wind) 1984, PG) |
|
| 9 |
Predator 1987, R) |
|
| 10 |
Predator 2 1990, R) |










