Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  randykorn64's Rating My Rating
1
Twilight 2008,  PG-13)
2
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003,  R)
3
Terminator 2: Judgment Day 1991,  R)
4
TMNT 2007,  PG)
5
Teenage Mutant Ninja Turtles II - The Secret of the Ooze 1991,  PG)
6
Teenage Mutant Ninja Turtles III 1993,  PG)
7
Teenage Mutant Ninja Turtles: Planet of the Turtleoids 1991,  Unrated)
8
The Matrix Reloaded 2003,  R)
9
Max Payne 2008,  PG-13)
10
Race to Witch Mountain 2009,  PG)
11
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
12
Scary Movie 5 2012,  Unrated)
13
Scary Movie 2 2001,  R)
14
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
15
Scary Movie 2000,  R)
16
American Pie 2 2001,  R)
17
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
18
American Pie 5: The Naked Mile 2006,  R)
19
American Pie Presents: Beta House 2007,  R)
20
The Rundown (Welcome to the Jungle) 2003,  PG-13)
21
The Game Plan 2007,  PG)
22
Superman Returns 2006,  PG-13)
23
Superman: The Last Son of Krypton 1996,  PG)
24
Batman Begins 2005,  PG-13)
25
Batman Returns 1992,  PG-13)
26
Batman Forever 1995,  PG-13)
27
Batman & Mr. Freeze - SubZero 1998,  Unrated)
28
Hollow Man 2000,  R)
29
12 Rounds 2009,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments