My Favorite Movies
| randombaybii's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 2 |
Wrong Turn 2003, R) |
|
| 3 |
Jason X 2001, R) |
|
| 4 |
Jason Goes to Hell - The Final Friday 1993, R) |
|
| 5 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 6 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 7 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 8 |
Halloween II 1981, R) |
|
| 9 |
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) 1995, R) |
|
| 10 |
Jeepers Creepers 2001, R) |
|
| 11 |
Jeepers Creepers 2 2003, R) |











