My Favorite Movies


  ralyrit's Rating My Rating
1
The Sniper 1952,  Unrated)
2
D.C. Sniper: 23 Days of Fear 2003,  PG)
3
Sniper 3 2004,  R)
4
Sniper 2 2002,  R)
5
Sniper 1993,  R)
6
Wanted 2008,  R)
7
Wanted 1999,  Unrated)
8
Man Wanted 1995,  Unrated)
9
Ten Wanted Men 1954,  Unrated)
10
Kung Fu Killer 2008,  PG)
11
The Alphabet Killer 2008,  R)
12
Shaolin Master Killer 1978,  Unrated)
13
The Professional: Golgo 13 1983,  Unrated)
14
Léon (The Professional) 1994,  R)
15
The Italian Job 2003,  PG-13)
16
The Bank Job 2008,  R)
17
The Brazilian Job 2011,  Unrated)
18
Jopog Manura, (My Wife is a Gangster) 2001,  Unrated)
19
Jopog manura 3 (My Wife Is a Gangster 3) 2006,  Unrated)
20
Jopog manura 2: Dolaon jeonseol (My Wife Is a Gangster 2) 2003,  Unrated)
21
My Wife is a Gambling Maestro 2008,  Unrated)
22
I Think I Love My Wife 2007,  R)
23
My Wife's Murder 2005,  Unrated)
24
My Wife's Relations 1922,  Unrated)
25
My Father's Wife 1976,  Unrated)
26
My Friend & His Wife 2007,  Unrated)
27
I Killed My Lesbian Wife, Hung Her on a Meat Hook, and Now I Have a Three-Picture Deal at Disney 1993,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments