My Favorite Movies
| rafabangla's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ghajini 2008, Unrated) |
|
| 2 |
Kal Ho Naa Ho 2003, Unrated) |
|
| 3 |
Na Tum Jaano Na Hum 2002, Unrated) |
|
| 4 |
Hum Tumhare Hain Sanam 2002, Unrated) |
|
| 5 |
Om Shanti Om 2007, Unrated) |
|
| 6 |
Billu 2009, Unrated) |
|
| 7 |
Kabhi Khushi Kabhie Gham 2001, PG) |
|
| 8 |
Kuch Kuch Hota Hai 1998, Unrated) |
|
| 9 |
Mohabbatein 2000, PG) |
|
| 10 |
Duplicate 1998, Unrated) |
|
| 11 |
Jaane Tu Ya Jaane Na 2008, Unrated) |
|
| 12 |
Chori Chori Chupke Chupke 2001, PG) |
|
| 13 |
Mujhse Dosti Karoge 2002, Unrated) |
|
| 14 |
Veer Zaara (Veer-Zaara) 2004, Unrated) |
|
| 15 |
Kabhi Alvida Naa Kehna 2006, Unrated) |
|
| 16 |
Thoda Pyaar Thoda Magic (A Litle Love, a Little Magic) 2008, Unrated) |
















rafabangla posted 2 years ago