My Favorite Movies
| rachael88's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 2 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 4 |
Bridget Jones - The Edge of Reason 2004, R) |
|
| 5 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
|
| 6 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 8 |
Notting Hill 1999, PG-13) |
|
| 9 |
Ladder 49 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Twilight 2008, PG-13) |










