My Favorite Movies
Give list a short description
| racerviper8's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Bring It On: In It to Win It 2007, PG-13) |
|
| 3 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 4 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 5 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 8 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 9 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 12 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 13 |
Twitches 2005, Unrated) |
|
| 14 |
Flicka 2006, PG) |
|
| 15 |
Spirit - Stallion of the Cimarron 2002, G) |
|
| 16 |
Dreamer: Inspired by a True Story 2005, PG) |
|
| 17 |
What a Girl Wants 2003, PG) |

















