My Favorite Movies
| racegurl83's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Labyrinth 1986, PG) |
|
| 2 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 3 |
Corky Romano 2001, PG-13) |
|
| 4 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Pitch Black 2000, R) |
|
| 6 |
Mac and Me 1988, PG) |
|
| 7 |
That Night 1992, PG-13) |
|
| 8 |
Stir of Echoes 1999, R) |
|
| 9 |
A Bronx Tale 1993, R) |
|
| 10 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 11 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 12 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 14 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 15 |
The Marine 2006, PG-13) |
|
| 16 |
The Rocky Horror Picture Show 1975, R) |
|
| 17 |
Empire Records 1995, PG-13) |

















