My Favorite Movies
| RabidTeddy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977, PG) |
|
| 2 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 3 |
The Good, the Bad and the Ugly (Il Buono, il Brutto, il Cattivo.) 1966, R) |
|
| 4 |
The Exorcist 1973, R) |
|
| 5 |
Lost In Translation 2003, R) |
|
| 6 |
Alien 1979, R) |
|
| 7 |
Jaws 1975, PG) |
|
| 8 |
Rollerball 1975, R) |
|
| 9 |
Slap Shot 1980, R) |
|
| 10 |
Slumdog Millionaire 2008, R) |










