My Favorite Movies


  R0SA's Rating My Rating
1
White Chicks 2004,  PG-13)
2
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
4
American Pie 1999,  R)
5
Shrek 2 2004,  PG)
6
Scary Movie 2000,  R)
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
8
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
9
Spider-Man 2002,  PG-13)
10
Happy Feet 2006,  PG)
11
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
12
Soul Plane 2004,  R)
13
Selena 1997,  PG)
14
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
15
Beowulf 2007,  PG-13)
16
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
17
Schindler's List 1993,  R)
18
Gandhi 1982,  PG)
19
U-571 2000,  PG-13)
20
Hotel Rwanda 2004,  PG-13)
21
Donnie Darko 2001,  R)
22
V for Vendetta 2006,  R)
23
Romeo + Juliet 1996,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments