My Favorite Movies


  1. quels2d
  2. Quels

Movies That I Totally Get Sucked Into

  quels2d's Rating My Rating
1
Darkness Falls 2003,  PG-13)
Darkness Falls
Wicked no hell
2
Jeepers Creepers 2001,  R)
3
Jeepers Creepers 2 2003,  R)
4
The Cave 2005,  PG-13)
5
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
Best Romance
6
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
Resident Evil - Apocalypse
Her Perseverance Amazes Me. Love the way she Kilss
7
Resident Evil: Extinction 2007,  R)
Resident Evil: Extinction
I was not only at a lost for words i was spell bound
8
Candyman 1992,  R)
Candyman
Look behind you
9
Scary Movie 2 2001,  R)
10
Epic Movie 2007,  PG-13)
11
Hitman 2007,  R)
12
Transporter 2 2005,  PG-13)
13
Transporter 3 2008,  PG-13)
14
The Transporter 2002,  PG-13)
The Transporter
I Love Jason. He's Perfect in everything.
15
The Wedding Date 2005,  PG-13)
16
Happy Feet 2006,  PG)
17
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
18
Crank 2006,  R)
19
Crank 2: High Voltage 2009,  R)
20
The Forbidden Kingdom 2008,  PG-13)
The Forbidden Kingdom
Jackie Chan and Jet Li in one movies, not only wicked but supper funny
21
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
I could watch this over and over and never get bored. This is One Awesome Wicked Movie
22
88 Minutes 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments