Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. Queenfaerie
  2. Darcie-Lee

I like all movies really.

  Queenfaerie's Rating My Rating
1
Lady in the Water 2006,  PG-13)
2
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
4
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
One of my all time faves
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
7
Man on Fire 2004,  R)
8
Mean Girls 2004,  PG-13)
9
Over the Hedge 2006,  PG)
Over the Hedge
Excellent.
10
Madagascar 2005,  PG)
11
The Dark Crystal 1982,  PG)
12
Labyrinth 1986,  PG)
13
The Last Samurai 2003,  R)
14
The Princess Bride 1987,  PG)
15
The 40 Year Old Virgin 2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments