My Favorite Movies
Give list a short description
| qtbrad's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Uninvited Guest 1999, R) |
|
| 2 |
Toy Soldiers 1991, R) |
|
| 3 |
Python 2000, R) |
|
| 4 |
Born to Be Wild 1995, PG) |
|
| 5 |
Deep Core 2000, PG-13) |
|
| 6 |
The Roost 2004, Unrated) |
|
| 7 |
Batman: Holy Batmania 2004, Unrated) |
|
| 8 |
The Life: Sex, Drugs & Violence 2005, Unrated) |
|
| 9 |
Harvest (Cash Crop) 1999, R) |
|
| 10 |
The Last Prostitute 1991, PG-13) |
|
| 11 |
The Girls' Room (Best of Enemies) 2000, Unrated) |
|
| 12 |
Magic Kid II 1994, PG) |











