My Favorite Movies


  pythonofdoom's Rating My Rating
1
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006,  R)
2
Blades of Glory 2007,  PG-13)
3
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
4
Date Movie 2006,  PG-13)
5
Saw II 2005,  R)
6
Wolf Creek 2004,  R)
7
Slither 2006,  R)
8
Feast 2006,  R)
9
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006,  PG-13)
10
My Super Ex-Girlfriend 2006,  PG-13)
11
Grandma's Boy 2006,  R)
12
School for Scoundrels 2006,  PG-13)
13
The 40 Year Old Virgin 2005,  R)
14
Little Man 2006,  PG-13)
15
White Chicks 2004,  PG-13)
16
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
17
Cars 2006,  G)
18
Barnyard: The Original Party Animals 2006,  PG)
19
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit 2005,  G)
20
Saw 2004,  R)
21
Saw III 2006,  R)
22
Bride of Chucky 1998,  R)
23
Seed Of Chucky 2004,  R)
24
Underworld: Evolution 2006,  R)
25
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)
26
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005,  Unrated)
27
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
28
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999,  R)
29
Team America - World Police 2004,  R)
30
Sin City 2005,  R)
31
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
32
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
33
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
34
Click 2006,  PG-13)
35
The Pink Panther 2006,  PG)
36
Batman Begins 2005,  PG-13)
37
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
38
V for Vendetta 2006,  R)
39
Mission: Impossible III 2006,  PG-13)
40
The Dukes of Hazzard 2005,  PG-13)
41
King Kong 2005,  PG-13)
42
Eight Below 2006,  PG)
43
Hide and Seek 2005,  R)
44
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
45
Lord of War 2005,  R)
46
Ghost Rider 2007,  PG-13)
47
Pan's Labyrinth 2006,  R)
48
Disturbia 2007,  PG-13)
49
Wild Hogs 2007,  PG-13)
50
Grindhouse 2007,  R)
51
Happy Feet 2006,  PG)
52
Over the Hedge 2006,  PG)
53
Night at the Museum 2006,  PG)
54
See No Evil 2006,  R)
55
The Reaping 2007,  R)
56
Scary Movie 2 2001,  R)
57
Scary Movie 2000,  R)
58
Epic Movie 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments