My Favorite Movies
| PyroFanatic's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saw III 2006, R) |
|
| 2 |
Saw II 2005, R) |
|
| 3 |
Saw 2004, R) |
|
| 4 |
See No Evil 2006, R) |
|
| 5 |
Dude, Where's My Car? 2000, PG-13) |
|
| 6 |
Rolling Kansas 2002, R) |
|
| 7 |
Dazed and Confused 1993, R) |
|
| 8 |
The Amityville Horror 2005, R) |
|
| 9 |
Brides of Blood (Island of the Living Horror)(Orgy of Blood) 1973, Unrated) |
|
| 10 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 11 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 12 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 13 |
The Grudge 2004, PG-13) |
|
| 14 |
The Grudge 2 2006, PG-13) |
|
| 15 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 16 |
The Ring Two 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Dark Water 2002, PG-13) |

















