My Favorite Movies
| purplefreak3's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 2 |
Tideland 2005, R) |
|
| 3 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Doom 2005, R) |
|
| 6 |
Patch Adams 1998, PG-13) |
|
| 7 |
RV 2006, PG) |
|
| 8 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Let's Go To Prison 2006, R) |
|
| 10 |
Amber's Story 2006, Unrated) |










