My Favorite Movies
| purplealyse's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 6 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 7 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 8 |
Jaws 1975, PG) |
|
| 9 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 10 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 11 |
The Lost World - Jurassic Park 1997, PG-13) |
|
| 12 |
Mrs. Doubtfire 1993, PG-13) |












