My Favorite Movies
| pupstar12's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pooh's Grand Adventure: The Search for Christopher Robin 1997, G) |
|
| 2 |
In Search of Santa 2004, Unrated) |
|
| 3 |
In Search of Dr. Seuss 2003, Unrated) |
|
| 4 |
VeggieTales: Minnesota Cuke and the Search for Samson's Hairbrush 2005, Unrated) |
|
| 5 |
Doug's First Movie 1999, G) |
|
| 6 |
Pokemon 3: The Movie 2001, G) |
|
| 7 |
My Little Pony: The Movie 1986, G) |
|
| 8 |
Twilight Zone: The Movie 1983, PG) |
|
| 9 |
PEZheads: The Movie 2006, Unrated) |
|
| 10 |
The Even Stevens Movie 2003, G) |
|
| 11 |
Hitch 2005, PG-13) |











