My Favorite Movies


  puppyJuNiOr24's Rating My Rating
1
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
great movie thats based on love just like my life... lol
2
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
very good movie.... loved it......lol
3
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
love this movie
4
Rush Hour 3 2007,  PG-13)
5
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
Good fam... movie
6
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
the best and cute movie.....
7
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
Bruce Almighty
funny movie
8
50 First Dates 2004,  PG-13)
9
A Walk to Remember 2002,  PG)
10
Fred Claus 2007,  PG)
11
Wedding Crashers 2005,  R)
12
The Godfather 1972,  R)
13
Love Actually 2003,  R)
14
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
15
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
16
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments