My Favorite Movies
| puppy4442191's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Underworld 2003, R) |
|
| 2 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 3 |
Blood and Chocolate 2007, PG-13) |
|
| 4 |
The Covenant 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004, Unrated) |
|
| 6 |
Howl's Moving Castle 2005, PG) |
|
| 7 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 8 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 9 |
Cardcaptor Sakura - The Movie 2 - The Sealed Card 2003, Unrated) |
|
| 10 |
Tsubasa Chronicle the Movie: The Princess of the Country of Birdcages 2005, Unrated) |
|
| 11 |
Nana 2005, Unrated) |
|
| 12 |
Cardcaptor Sakura - The Movie 2002, G) |
|
| 13 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |














