Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  punkchick52's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
best movie ever made!!!!!!!!!!!!
4
Finding Neverland 2004,  PG)
5
Tim Burton's Corpse Bride 2005,  PG)
6
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
The Nightmare Before Christmas
bloody awesome movie. very weird and quirky
7
Pride and Prejudice 2005,  PG)
Pride and Prejudice
i loooooooved it!!!
8
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
9
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
10
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
11
Secret Window 2004,  PG-13)
12
Van Helsing 2004,  PG-13)
13
Underworld 2003,  R)
14
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
i loved it!!!
15
The Legend of Zorro 2005,  PG)
16
King Arthur 2004,  PG-13)
17
Kingdom of Heaven 2005,  R)
18
Underworld: Evolution 2006,  R)
19
About a Boy 2002,  PG-13)
20
Memoirs of a Geisha 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments