My Favorite Movies
| puniboy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 2 |
Breakin' 2 - Electric Boogaloo 1984, PG) |
|
| 3 |
Rad 1986, PG) |
|
| 4 |
The Goonies 1985, PG) |
|
| 5 |
Flight of the Navigator 1986, PG) |
|
| 6 |
The Last Starfighter 1984, PG) |
|
| 7 |
Superman 1978, PG) |
|
| 8 |
Superman II 1981, PG) |
|
| 9 |
Superman III 1983, PG) |
|
| 10 |
Superman IV: The Quest for Peace 1987, PG) |
|
| 11 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Superman: Doomsday 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Madea's Family Reunion 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Madea Goes to Jail 2009, PG-13) |
|
| 15 |
Breakin' (Breakdance: The Movie) 1984, PG) |















