My Favorite Movies


  pugbaby745's Rating My Rating
1
See Jane Date 2003,  PG)
See Jane Date
loved...anything that holly marie combs in it is GREAT!
2
Wisegal 2008,  Unrated)
Wisegal
AWESOME: lifetime!
3
Death Tunnel 2005,  R)
Death Tunnel
loved it!
4
The Love Guru 2008,  PG-13)
5
Jawbreaker 1999,  R)
Jawbreaker
Kewl!<3
6
Sex and the City 2008,  R)
Sex and the City
Sweeeeeeeeeeeeeeeet!!
GReAT LOVEDDDD!
7
Get Shorty 1995,  R)
Get Shorty
Awesome and smart
8
What Women Want 2000,  PG-13)
What Women Want
Loved!
9
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
Super FUNNY
10
My Super Ex-Girlfriend 2006,  PG-13)
My Super Ex-Girlfriend
Sweet!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments