My Favorite Movies
| pt4life06's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 2 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 3 |
Runaway Bride 1999, PG) |
|
| 4 |
City of Angels 1998, PG-13) |
|
| 5 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Evan Almighty 2007, PG) |
|
| 7 |
A Walk in the Clouds 1995, PG-13) |
|
| 8 |
Love for Rent (Amor en alquiler) 2004, R) |
|
| 9 |
While You Were Sleeping 1995, PG) |
|
| 10 |
Sleepless in Seattle 1993, PG) |










