My Favorite Movies


  psychosteph's Rating My Rating
1
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time) 2001,  Unrated)
2
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004,  Unrated)
3
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003,  Unrated)
4
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004,  Unrated)
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
7
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
so sad, so unfair
8
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
9
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
10
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
11
Poseidon 2006,  PG-13)
Poseidon
I love a good movie, even if it is a little predictable

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments