My Favorite Movies
Movies for a Rainy Day
| pryncess208's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 2 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Silence of the Lambs 1991, R) |
|
| 4 |
Girl, Interrupted 1999, R) |
|
| 5 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 6 |
My Big Fat Greek Wedding 2002, PG) |
|
| 7 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 8 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 11 |
Mission Impossible 1996, PG-13) |
|
| 12 |
Lara Croft - Tomb Raider 2001, PG-13) |
|
| 13 |
The Legend of Zorro 2005, PG) |
|
| 14 |
Sister Act 1992, PG) |
|
| 15 |
The Green Mile 1999, R) |















