My Favorite Movies
| probmx44's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Lords of Dogtown 2005, PG-13) |
|
| 2 |
An Inconvenient Truth 2006, PG) |
|
| 3 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Barnyard: The Original Party Animals 2006, PG) |
|
| 6 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Peter Pan 1953, G) |
|
| 8 |
The Super Mario Bros. 1993, PG) |
|
| 9 |
Fever Pitch (The Perfect Catch) 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Stuck On You 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Dumb and Dumber 1997, PG-13) |
|
| 12 |
Super Mario Bros. - Mario's Movie Madness 2005, Unrated) |
|
| 13 |
Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Treasure Island 1950, G) |
|
| 15 |
Recess: School's Out 2001, G) |
|
| 16 |
Super Mario Brothers:King Koopa 2003, G) |
|
| 17 |
Shallow Hal 2001, PG-13) |

















