My Favorite Movies
| prisonbreak1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Road to El Dorado 2000, PG) |
|
| 2 |
Equilibrium 2002, R) |
|
| 3 |
The Machinist 2003, R) |
|
| 4 |
The Silence of the Lambs 1991, R) |
|
| 5 |
Saw 2004, R) |
|
| 6 |
Perfect Stranger 2007, R) |
|
| 7 |
1408 2007, PG-13) |
|
| 8 |
The Man in the Iron Mask 1998, PG-13) |
|
| 9 |
Seven (Se7en) 1995, R) |
|
| 10 |
Gangs of New York 2002, R) |
|
| 11 |
Madhouse 2004, R) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 14 |
Inside Man 2006, R) |
|
| 15 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 16 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 17 |
Over the Hedge 2006, PG) |

















