My Favorite Movies
| princezz0419's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 8 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 9 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 10 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Cast Away 2000, PG-13) |
|
| 12 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 13 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 14 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 15 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 18 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |


















