My Favorite Movies
i jus love watching them, especiaLLy with the LOVED ones >_< haha
| PriNcEyZ's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Miami Vice 2006, R) |
|
| 2 |
My Super Ex-Girlfriend 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 7 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 10 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 11 |
White Chicks 2004, PG-13) |











