Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  princeexcell's Rating My Rating
1
Facing the Giants 2006,  PG)
Facing the Giants
The best inspirational film ever!!!
2
Braveheart 1995,  R)
3
The Passion of the Christ 2004,  R)
4
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
7
The Lord of the Rings 1978,  PG)
8
The Godfather 1972,  R)
9
The Godfather, Part II 1974,  R)
10
The Godfather, Part III 1990,  R)
11
Fireproof 2008,  PG)
12
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments