My Favorite Movies
| primepicks's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Rumble Fish 1983, R) |
|
| 4 |
The Outsiders 1983, PG) |
|
| 5 |
Harold & Kumar Go to White Castle 2004, R) |
|
| 6 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 7 |
Snatch 2001, R) |
|
| 8 |
Twelve Monkeys (12 Monkeys) 1995, R) |
|
| 9 |
Mission Impossible 2 2000, PG-13) |
|
| 10 |
Lucky Number Slevin 2006, R) |
|
| 11 |
Smokin' Aces 2007, R) |
|
| 12 |
The Boondock Saints 2000, R) |











