My Favorite Movies
Harry Potter, X-Men, Street Fighter, Naruto, InuYasha, Hellsing, Final Fanstany, etc.
| prides2jesus's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 5 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 6 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 7 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 8 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 9 |
The Medallion 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Street Fighter II: The Animated Movie 1995, PG-13) |
|
| 11 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 14 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 15 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 16 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 17 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 18 |
Sky High 2003, R) |
|
| 19 |
Samurai Champloo 2005, Unrated) |
|
| 20 |
Bleach: Memories of Nobody 2006, Unrated) |
|
| 21 |
Elfen Lied - Vector Three 2005, Unrated) |





















