My Favorite Movies
| prhirstuk's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Karate Kid 1984, PG) |
|
| 2 |
The Goonies 1985, PG) |
|
| 3 |
Platoon 1986, R) |
|
| 4 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 5 |
The Transformers - The Movie 1986, PG) |
|
| 6 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 7 |
Hannibal 2001, R) |
|
| 8 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 9 |
The Crow 1994, R) |
|
| 10 |
The Terminator 1984, R) |
|
| 11 |
True Romance 1993, R) |
|
| 12 |
Con Air 1997, R) |
|
| 13 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 14 |
Wall Street 1987, R) |
|
| 15 |
Unbreakable 2000, PG-13) |
|
| 16 |
Scream 1996, R) |
|
| 17 |
Young Guns 1988, R) |

















