My Favorite Movies


  1. prettyleah11
  2. GINGE

Ginge moves ,

  prettyleah11's Rating My Rating
1
Cinderella 1950,  G)
Cinderella
CUTE
2
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
Spider-Man 2
GR8
3
The Little Mermaid 1989,  G)
The Little Mermaid
CUTE
4
Home Alone 1990,  PG)
Home Alone
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
5
Liar Liar 1997,  PG-13)
Liar Liar
GOOD
6
Toy Story 1995,  G)
Toy Story
I GIVE 10
7
Willy Wonka and the Chocolate Factory 1971,  G)
8
Dirty Dancing - Havana Nights 2004,  PG-13)
9
A Bug's Life 1998,  G)
A Bug's Life
IM BUGGIE EYES
10
The Lion King 1994,  G)
The Lion King
SWEET MOVIE
11
George of the Jungle 1997,  PG)
George of the Jungle
AAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
12
Stuart Little 1999,  PG)
Stuart Little
CUTE LIL RAT
13
Beauty and the Beast 1992,  G)
Beauty and the Beast
OHHHHHHHHHH I LOVE IT
14
Jonah - A VeggieTales Movie 2002,  G)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. prettyleah11
    prettyleah11 posted 3 years ago

    WELL I THOGH THAT THEY ALL WERE GOOD .