My Favorite Movies
| preppyrebel's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bridge to Terabithia 2007, PG) |
|
| 2 |
The Marine 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Stand by Me 1986, R) |
|
| 4 |
Flicka 2006, PG) |
|
| 5 |
Broken Bridges 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Facing the Giants 2006, PG) |
|
| 7 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Ladder 49 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Dukes of Hazzard: The Beginning 2007, R) |
|
| 11 |
Wild Hogs 2007, PG-13) |
|
| 12 |
School for Scoundrels 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 14 |
Alpha Dog 2006, R) |
|
| 15 |
Freedom Writers 2007, PG-13) |















