My Favorite Movies
| premed88's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 6 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Saw III 2006, R) |
|
| 8 |
Saw II 2005, R) |
|
| 9 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 10 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 11 |
Material Girls 2006, PG) |
|
| 12 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 13 |
The Grudge 2 2006, PG-13) |
|
| 14 |
The Grudge 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 16 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 18 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 19 |
Pokemon - The Movie 2000 2000, G) |
|
| 20 |
Garfield - The Movie 2004, PG) |
|
| 21 |
Pokemon 3: The Movie 2001, G) |
|
| 22 |
American Pie 1999, R) |
|
| 23 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 24 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
























