My Favorite Movies
| precious14u2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Lethal Weapon 1987, R) |
|
| 2 |
Lethal Weapon 2 1989, R) |
|
| 3 |
Lethal Weapon 3 1992, R) |
|
| 4 |
Lethal Weapon 4 1998, R) |
|
| 5 |
The Outlaw Josey Wales 1976, PG) |
|
| 6 |
For a Few Dollars More (Per Qualche Dollaro in Più) 1965, R) |
|
| 7 |
Hang 'em High 1968, PG-13) |
|
| 8 |
Sudden Impact 1983, R) |
|
| 9 |
Dirty Harry 1971, R) |
|
| 10 |
Absolute Power 1997, R) |
|
| 11 |
My Name Is Nobody (Il mio nome è Nessuno) 1974, PG) |
|
| 12 |
Trinity Is Still My Name (...continuavano a chiamarlo Trinità) 1971, G) |
|
| 13 |
They Call Me Trinity (Lo chiamavano Trinità) 1970, G) |
|
| 14 |
The Transporter 2002, PG-13) |
|
| 15 |
Transporter 2 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Transporter 3 2008, PG-13) |
|
| 17 |
Gran Torino 2008, R) |

















