My Favorite Movies


  ppiquion0007's Rating My Rating
1
The Incredibles 2004,  PG)
2
Hitch 2005,  PG-13)
3
Rocky 1976,  PG)
4
There's Something About Mary 1998,  R)
5
The Longest Yard 2005,  PG-13)
6
Spider-Man 2002,  PG-13)
7
8 Mile 2002,  R)
8
American Pie 1999,  R)
9
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
10
The Matrix 1999,  R)
11
Sin City 2005,  R)
12
Mission: Impossible III 2006,  PG-13)
13
Collateral 2004,  R)
14
Top Gun 1986,  PG)
15
Jerry Maguire 1996,  R)
16
Rain Man 1988,  R)
17
Eyes Wide Shut 1999,  R)
18
Cocktail 1988,  R)
19
The Color of Money 1986,  R)
20
Taps 1981,  PG)
21
A Few Good Men 1992,  R)
22
Risky Business 1983,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments