My Favorite Movies
| power692007's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 2 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 3 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 4 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 6 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 7 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 8 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 9 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 10 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 12 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 13 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 14 |
American Pie 1999, R) |
|
| 15 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 16 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 17 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 18 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 19 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 20 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 21 |
There's Something About Mary 1998, R) |





















