My Favorite Movies
| powellroxanne's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 4 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 6 |
Grease 1978, PG) |
|
| 7 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 10 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Sin City 2005, R) |











