My Favorite Movies
| poundersk354's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Blue Crush 2002, PG-13) |
|
| 2 |
Scream 1996, R) |
|
| 3 |
Scream 3 2000, R) |
|
| 4 |
Scream 2 1997, R) |
|
| 5 |
The Glass House 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 7 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 8 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 11 |
Matilda 1996, PG) |
|
| 12 |
Material Girls 2006, PG) |
|
| 13 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 14 |
The Perfect Stranger 2005, Unrated) |
|
| 15 |
Bewitched 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Bubble Boy 2001, PG-13) |
|
| 17 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 18 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 20 |
Pitch Black 2000, R) |




















