My Favorite Movies
| POTCFREAK1234's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 4 |
Ace Ventura - When Nature Calls 1995, PG-13) |
|
| 5 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 6 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 11 |
The Mummy Returns 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 15 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 16 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 17 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 18 |
Starsky & Hutch 2004, PG-13) |
|
| 19 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 20 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 21 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 22 |
Casino Royale 2006, PG-13) |






















