My Favorite Movies
| porshe's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 2 |
Black Christmas 2006, R) |
|
| 3 |
Hostel 2006, R) |
|
| 4 |
Hostel: Part II 2007, R) |
|
| 5 |
Saw (short film) 2003, Unrated) |
|
| 6 |
Saw II 2005, R) |
|
| 7 |
Saw III 2006, R) |
|
| 8 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 9 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 10 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 11 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 12 |
Friday the 13th - The Final Chapter 1984, R) |
|
| 13 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 14 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Inside Man 2006, R) |
|
| 16 |
ATL 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 18 |
Madea Goes to Jail 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Haunted House 2004, Unrated) |
|
| 20 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006, R) |
|
| 21 |
The Texas Chainsaw Massacre 1974, R) |
|
| 22 |
The Texas Chainsaw Massacre 2003, R) |
|
| 23 |
Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III 1990, R) |






















