My Favorite Movies
| porcelana's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 2 |
Eminem Presents: The Anger Management Tour 2005, PG) |
|
| 3 |
Slim Susie (Smala Sussie) 2001, R) |
|
| 4 |
The Slim Shady Show (Eminem Special Collector's Edition) 2003, Unrated) |
|
| 5 |
Da Hip Hop Witch 2000, R) |
|
| 6 |
Freestyle: The Art of Rhyme 2000, Unrated) |
|
| 7 |
Freestyle Fanatiks 2007, Unrated) |
|
| 8 |
50 Cent - Refuse to Die 2002, Unrated) |
|
| 9 |
50 Cent: Who Dares Wins 2005, Unrated) |
|
| 10 |
Infamous Times: The Original 50 Cent 2005, R) |
|
| 11 |
Righteous Kill 2008, R) |
|
| 12 |
Streets of Blood 2009, R) |
|
| 13 |
13 2011, R) |
|
| 14 |
Drugs on Music: Cocaine City 12 2008, Unrated) |
|
| 15 |
Twelve 2010, R) |















