My Favorite Movies
Give list a short description
| poptart0325's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Garden State 2004, R) |
|
| 2 |
300 2007, R) |
|
| 3 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 4 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 5 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 6 |
SLC Punk 1998, R) |
|
| 7 |
American History X 1998, R) |
|
| 8 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 9 |
Failure to Launch 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Phat Girlz 2006, PG-13) |
|
| 11 |
What's Eating Gilbert Grape 1993, PG-13) |
|
| 12 |
Sleepy Hollow 1999, R) |
|
| 13 |
Saw 2004, R) |
|
| 14 |
Saw II 2005, R) |
|
| 15 |
Saw III 2006, R) |
|
| 16 |
Saw IV 2007, R) |
















