My Favorite Movies


  poppystar01's Rating My Rating
1
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
love it! best teen movie eva!!
2
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
3
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
4
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
star wars rocks, no contest!
5
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
6
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
liked it
7
White Chicks 2004,  PG-13)
8
Mean Girls 2004,  PG-13)
9
Shrek 2001,  PG)
Shrek
love this movie! the second one i better though
10
Shrek 2 2004,  PG)
11
Eragon 2006,  PG)
Eragon
good movie, but the book is better
12
The Magic Roundabout (Doogal) 2005,  Unrated)
The Magic Roundabout (Doogal)
great movie!
13
War of the Worlds 2005,  PG-13)
14
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
15
High School Musical 2 2007,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments