Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  polosp3300's Rating My Rating
1
The Island 2005,  PG-13)
2
Hairspray 2007,  PG)
3
The Nanny Diaries 2007,  PG-13)
4
She's the Man 2006,  PG-13)
5
Sin City 2005,  R)
6
King Arthur 2004,  PG-13)
7
Resident Evil: Extinction 2007,  R)
Resident Evil: Extinction
Starting to become more like the game, great cgi and lots of blood.... Oh yea and Ashanti gets killed is a big plus..
8
The Bone Collector 1999,  R)
9
Fantastic Four 2005,  PG-13)
10
The Kingdom 2007,  R)
The Kingdom
AMAZING!!! A MUST SEE!!!
11
Catch and Release 2007,  PG-13)
12
Elektra 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments