My Favorite Movies


  PokeMercury's Rating My Rating
1
Bill & Ted's Excellent Adventure 1989,  PG)
2
Bill & Ted's Bogus Journey 1991,  PG)
3
Wayne's World 1992,  PG-13)
4
Wayne's World 2 1993,  PG-13)
5
G.I. Joe: The Movie 1986,  G)
6
The Transformers - The Movie 1986,  PG)
7
Transformers 2007,  PG-13)
8
Transformers: Revenge of the Fallen 2009,  PG-13)
9
G.I. Joe - Valor Vs. Venom 2004,  PG)
10
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
11
Fantastic Four 2005,  PG-13)
12
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007,  PG)
13
Pokémon 4Ever 2002,  G)
14
Pokemon Heroes 2003,  G)
15
Pokemon the First Movie - Mewtwo vs. Mew 1999,  G)
16
Pokemon - Mewtwo Returns 1997,  Unrated)
17
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
18
The Seeker: The Dark Is Rising 2007,  PG)
19
Slayers Premium 2001,  Unrated)
20
Slayers Great 1997,  Unrated)
21
Slayers Return 2003,  Unrated)
22
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
23
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
24
Star Trek - First Contact 1996,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments