Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  poisonivy099's Rating My Rating
1
Troy 2004,  R)
2
Interview with the Vampire 1994,  R)
3
The Curious Case of Benjamin Button 2008,  PG-13)
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
5
Ella Enchanted 2004,  PG)
6
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
7
The Lake House 2006,  PG)
8
The Skeleton Key 2005,  PG-13)
9
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
11
Miss Potter 2006,  PG)
12
Kate & Leopold 2001,  PG-13)
13
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
14
Enchanted 2007,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments